VÍTAME VÁS NA STRÁNKE SPOLOČNOSTI BEJAX s.r.o.

Na slovenskom rybárskom trhu pôsobíme od roku 2003. S rozsiahlym sortimentom rybárskeho náradia, ktorý sa neustále rozširuje, patríme medzi najväčšie veľkosklady s rybárskymi potrebami na Slovensku.

Naša obchodná ponuka je určená pre rybárov, ktorý požadujú kvalitu bez kompromisu za najlepšiu cenu. S dobre zásobeným servisom poskytujeme profesionálny záručný / pozáručný servis na nami dodaný tovar a aj preto vrelo odporúčame produkty slovenských značiek. Ako väčšina z nás, ani my nemáme radi reklamácie a preto naše produkty pred uvedením do predaja prechádzajú viacstupňovou sériou testov kvality. Hlavnými prednosťami našich produktov sú vysoká kvalita trvácnosť a spoľahlivosť.

Produkty pod našimi vlastnými značkami: BEJAX, PEXAN a PROCARP sa tešia zaslúženej dobrej povesti, ktorá si zakladá na tradíciách a dlhoročných skúsenostiach. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka. Dlhoročne spolupracujeme s renomovanými výrobcami a obchodnými partnermi na Slovensku i v zahraničí. Preto máme v ponuke aj široký sortiment od overených zahraničných značiek.

Napnuté silóny a plné sieťky Vám praje BEJAX s.r.o.

Profesionálne rybárske náradie